Цензор.НЕТ

21.05.19 14:30

Головний аргумент для розпуску Ради - низька довіра громадян, а юридична підстава - відсутність коаліції, - Зеленський

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп.

Головний аргумент для розпуску Ради - низька довіра громадян, а юридична підстава - відсутність коаліції, - Зеленський

Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дострокових парламентських виборів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу АП.

"Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції", – заявив Володимир Зеленський.

Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дострокових виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту.

Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%.

Крім цього, на зустрічі порушували питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики