Цензор.НЕТ

21.05.19 14:45

Глава ЦВК на консультаціях у Зеленського нагадала про рекомендації ОБСЄ не змінювати виборче законодавство за рік до виборів, - Ірина Геращенко

Стандарти ОБСЄ рекомендують не міняти виборче законодавство за рік до виборів

Глава ЦВК на консультаціях у Зеленського нагадала про рекомендації ОБСЄ не змінювати виборче законодавство за рік до виборів, - Ірина Геращенко

Про це після завершення консультацій з президентом України Володимиром Зеленським про достроковий розпуск парламенту, заявила Перший заступник Голови ВР Ірина Геращенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу БПП.

"Сьогодні новообраний президент, користуючись своїм рейтингом, хоче скористатися правом розпустити парламент, щоб сформувати нову владу. Водночас, більшість присутніх на консультаціях зазначили, що для цього немає конституційних передумов і це порушення закону", - сказала Геращенко.

Вона також розповіла, що під час консультацій з головами фракцій обговорювалося питання зміни законодавства.

"Присутні там експерти, зокрема Голова ЦВК, дуже чітко заявила про стандарти ОБСЄ, яких Україна мусить дотримуватися. Нинішні президентські вибори проведені демократично і чесно. У той же час, стандарти ОБСЄ рекомендують не міняти виборче законодавство за рік до виборів, а особливо, коли ми говоримо про декілька тижнів до виборів. У підсумку, є пропозиція Президента звернутися до ВР про проведення позачергового засідання ВР, на якому провести деякі зміни в законодавство", - зазначила Геращенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики