Цензор.НЕТ

21.05.19 15:13

"Відмовлятися від відповідальності я не звикла", - Климпуш-Цинцадзе готова очолити Кабмін у перехідний період

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила про готовність очолити уряд у перехідний період.

"Відмовлятися від відповідальності я не звикла", - Климпуш-Цинцадзе готова очолити Кабмін у перехідний період

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Наскільки я знаю із законодавства, в такому випадку це рішення президента, має бути указ щодо того, хто виконуватиме обов'язки прем'єра, якщо буде проголосована відставка уряду. Відмовлятися від відповідальності я не звикла", - сказала Климпуш-Цинцадзе, відповідаючи на запитання, чи готова вона очолити уряд у перехідний період.

Крім того, вона зазначила, що їй уже надійшли пропозиції щодо участі в парламентських виборах, але поки вона не готова розкрити, від яких саме політичних сил.

До цього Климпуш-Цинцадзе заявила журналістам, що має намір брати участь у парламентських виборах.

Серед іншого, вона додала, що має намір робити все, щоб нова урядова команда продовжувала всі колишні починання у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.

Водночас, на запитання чи готова вона погодитися на посаду в новому уряді, на чинній позиції або в якомусь іншому статусі, наприклад, міністра оборони, віце-прем'єр відповіла, що "нехай спочатку запропонують".

"Якщо ніхто не збирається переходити червоних ліній європейської та євроатлантичної інтеграції, - це принципове питання, і наскільки швидко вони збираються рухатися, від відповіді на ці питання залежатиме і моя відповідь", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики