Цензор.НЕТ

21.05.19 15:32

Фінансовані РФ націоналісти є головними ворогами Європи, - Макрон

На сьогодні головними ворогами Європи є націоналісти, які отримують підтримку і фінансування від росіян.

Фінансовані РФ націоналісти є головними ворогами Європи, - Макрон

Про це заявив президент Франції Емманюель Макрон в інтерв'ю регіональним французьким ЗМІ, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ворогами Європи є ті, хто не вірить у своє майбутнє. Націоналісти, які хочуть її розділити (Європу. - ред.), є головними ворогами… Я вперше бачу зв'язок між націоналістами і закордонними інтересами, метою чого є знищення Європи", - сказав французький лідер.

Він додав, що росіяни нині як ніколи є активними у фінансуванні та підтримці екстремістських партій у Європі.

Як зазначив Макрон, націоналісти виступають проти усього, що є в інтересах Франції. "Їхній проект послаблює Францію і розділяє Європу", - переконаний президент.

Макрон також наголосив на небезпеці, яку становлять для Європи США і Китай. У зв'язку з цим він виступив за ухвалення європейської установчої конвенції між представниками нового керівництва Євросоюзу і громадянами після проведення виборів до Європарламенту.

Цей документ, за словами президента Франції, має визначати стратегію Європи на наступні п'ять років та містити внесення змін до Угоди про ЄС.

Нагадаємо, 23-26 травня в ЄС відбудуться вибори до Європарламенту. У Франції, за соціологічними прогнозами, лідерами перегонів є ліберально-демократична партія Макрона "Республіка, вперед", а також крайня права націоналістична політична сила "Національне об'єднання" на чолі з лідером французьких націоналістів Марін Ле Пен.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики