Цензор.НЕТ

21.05.19 15:25

Перші укази Зеленського з кадрових питань можуть з'явитися сьогодні ввечері, - Богдан

Радник президента України Володимира Зеленського Андрій Богдан анонсує перші кадрові укази глави держави на вечір вівторка, 21 травня.

богдан

"Таке рішення (про призначення глави Адміністрації Президента України. - Ред.) на цей момент не прийнято. Можливо, перші кадрові укази з'являться сьогодні ввечері", - сказав Богдан журналістам в Києві у вівторок, відповідаючи на запитання про те, чи може він очолити Адміністрацію Президента, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За словами Богдана, Зеленський вважає, що на посаду голови його адміністрації має бути призначено людину з найближчого оточення нового президента, якій він повністю довіряє.

"Яке рішення він прийме, я на сьогодні повідомити не можу", - підсумував він.

Він також зазначив, що в разі його призначення на ту чи іншу посаду в органах державної влади обов'язково подасть заяву про припинення адвокатської діяльності.

"У мене є твердий намір в разі мого можливого працевлаштування в тому чи іншому державному органі, за законом я зобов'язаний подати заяву про зупинку моєї адвокатської діяльності. З того часу у мене закінчиться ліцензія і я не матиму права бути представником кого-небудь у системі правосуддя України або надавати такі консультації кому-небудь", - зазначив Богдан, пише Гордон.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики