Цензор.НЕТ

21.05.19 16:06

Не потрібно йти на компроміс із Росією, піднявши руки, - Кучма дав поради Зеленському

Другий президент України Леонід Кучма впевнений, що під керівництвом Володимира Зеленського буде створено професійну команду, а главі держави радить більше діяти і менше говорити.

Не потрібно йти на компроміс із Росією, піднявши руки, - Кучма дав поради Зеленському

Про це він сказав в інтерв'ю журналістам у місті Дніпрі у вівторок, відповідаючи на запитання стосовно порад новому президенту, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Мені здається, все-таки під керівництвом нового президента буде сформовано професійну команду. Найголовніше - щоб вони бачили і виконували ті речі, які обіцяли. Адже 5 років тому нам теж обіцяли - дуже і дуже багато", - зазначив Кучма.

За його словами, буде добре, якщо новообраний президент не буде "майстром на всі руки", на відміну від свого попередника Петра Порошенка. При цьому Кучма зазначив, що Порошенку зашкодило те, що він був міністром закордонних справ, начальником у банку, міністром економіки - "він намагався за всіх свої питання вирішувати".

"Президенту новому я бажаю менше говорити і більше робити. Ми послухали про його перші кроки - правильною дорогою, як раніше казали, йдете, товариші. Тож дай бог йому на цьому шляху успіху. Я знаю цю людину (Зеленського. - Ред.), його головні чесноти - він чесний і порядний, чого нам сьогодні вкрай бракує", - зазначив Кучма.

Відповідаючи на запитання, яку пораду щодо миру він би дав Зеленському, другий президент сказав: "Усі проблеми війни і миру - в руках однієї людини, пана Путіна. Які б зі свого боку ми не давали контрпропозиції - все в тумані, адже йти на компроміс, піднявши руки, - думаю, це не влаштує Україну. Тим паче, якщо так буде, то сьогоднішній президент довго не пропрацює - з політичних мотивів, як ви розумієте. А сьогодні з боку Російської Федерації поки одна мова - ультиматум, іншої, на жаль, немає".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики