Цензор.НЕТ

21.05.19 16:17

Балуху продовжили утримання в штрафному ізоляторі до 31 травня

Український активіст Володимир Балух, який з 4 квітня 2019 року утримується в штрафному ізоляторі колонії №4 м.Торжок, перебуватиме в умовах ШІЗО російської в'язниці до 31 травня.

Балуху продовжили утримання в штрафному ізоляторі до 31 травня

Про це повідомила на своїй сторінці в Фейсбуці російська журналістка Вікторія Івлєва, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні єпископ Григорій Міхнов-Вайтенко, який спробував минулого тижня відвідати Володимира Балуха, але не був допущений до нього керівництвом ІК 4 Торжка через те, що Балух перебуває в ШІЗО, а священик, на думку керівництва, в ШІЗО не передбачений, додзвонився до ІК-4. Як його запевнили під час минулого невдалого візиту, Балух мав залишити ШІЗО дев'ятнадцятого числа, от єпископ і намагався дізнатися, коли ж можна буде нарешті приїхати до Вови. Отця Григорія з'єднали з відділом безпеки та оперативної роботи, і черговий капітан, звірившись із кимось по внутрішньому зв'язку, повідомив, що ... Балух у ШІЗО до 14 години 45 хвилин тридцять першого травня. Виходить, ніби як, не закінчивши один термін в ШІЗО, Вова отримав нове покарання, круто, ага? Дізнатися, чому, за що, як таке взагалі можливо, чи виходив Вова з камери штрафного ізолятора хоч на кілька хвилин, і чи отримав Балух врешті решт посилку від родичів, яку, через постійне перебування в ШІЗО, йому ніяк не видають, єпископу не вдалося. Мені і додати щось тут нічого. Журба. Хіба що крикнути:

Товаришко Москалькова, Тетяно Миколаївно, агоооов! Тут, здається, права людини порушуються!"- розповіла Івлєва.

Балуху продовжили утримання в штрафному ізоляторі до 31 травня 01

Нагадаємо, підконтрольний Кремлю "Верховний суд" окупованого Криму засудив Балуха до 4 років і 11 місяців колонії і штрафу в розмірі 10 тис. рублів (близько 4 тис. грн) за сукупністю двох кримінальних справ.

25 січня підконтрольний Росії "Керченський міський суд" відмовив українському активісту Володимиру Балуху в умовно-достроковому звільненні.

Український політв'язень Володимир Балух з 29 березня 2019 року перебуває в ІК-4 г.Торжок Тверської області (ФКУ ІК-4 УФСІН Росії у Тверській області). Володимир Балух своєї згоди на переведення в РФ не давав. Кримська правозахисна група заявила, що етапування Володимира Балуха в РФ порушує ст. 49 IV Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, яка забороняє переміщення жителів окупованих територій на територію країни-окупанта.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики