Цензор.НЕТ

21.05.19 19:23

США внесли до списку санкцій 2 російські підприємства, що виготовляють ракети і системи ППО

США розширили санкції проти РФ, додавши до списку два російські підприємства ОПК і військовий навчальний центр.

США внесли до списку санкцій 2 російські підприємства, що виготовляють ракети і системи ППО

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

У повідомленні держдепу, опублікованому у вівторок у Федеральному реєстрі США, пояснюється, що санкції вводяться стосовно "Конструкторського бюро приладобудування", розташованого в Тулі, Московського машинобудівного заводу "Авангард" і навчального центру зенітних ракетних військ у Гатчині.

Заходи набрали чинності 14 травня 2019 року, вони діятимуть упродовж двох років.

З документа випливає, що установи, які потрапили під санкції, порушили заборону на передачу технологій створення зброї масового знищення Ірану, КНДР і Сирії.

Введені санкції забороняють держорганам США отримувати від цих організацій будь-які товари, технології чи послуги, також цим організаціям заборонено надавати будь-яку підтримку.

Центр зенітних ракетних військ у Гатчині і бюро приладобудування в Тулі вже потрапляли в санкційні списки США в попередні роки, причому - теж за порушення режиму нерозповсюдження.

Московський завод "Авангард", що входить до складу концерну "Алмаз-Антей", є єдиним виробником ракет для комплексів С-300 і С-400.

Тульське КБП (входить до складу "РОСТЕХ"), одне з найбільших російських оборонних підприємств, займається розробкою високоточної зброї та систем ППО.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики