Цензор.НЕТ

21.05.19 19:37

Міжнародний трибунал ООН з морського права 25 травня оголосить рішення про вимогу звільнити українських військовополонених моряків

Міжнародний трибунал ООН з морського права 25 травня оголосить рішення щодо прохання України зобов'язати Росію звільнити захоплених українських моряків та судна.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Трибуналу, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Міжнародний трибунал з морського права винесе свій наказ у справі, що стосується затримання трьох українських суден (Україна проти Російської Федерації), про тимчасові заходи у суботу, 25 травня о 12:00", - йдеться у повідомленні.

На відкритому засіданні наказ суду зачитає голова Трибуналу ООН Пак Чжин Хьон.

Нагадаємо, 16 квітня Україна звернулася до Міжнародного трибуналу ООН з морського права з метою звільнення захоплених російськими силовиками у листопаді 2018 року 24 українських моряків і трьох суден. У позові наголошується, що захоплення й утримання суден та членів їхніх екіпажів грубо порушує Конвенцію ООН з морського права. Також у позові висловлюється вимога негайно повернути українських моряків на батьківщину.

10 травня заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль, яка представляє позицію України в Міжнародному трибуналі ООН з морського права, закликала застосувати тимчасові заходи і зобов’язати Росію звільнити українських військовополонених моряків і судна.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики