Цензор.НЕТ

21.05.19 20:08

Діяльність ізраїльського оборонного концерну Elbit Systems має стати зразком для ВПК України, - Пашинський. ФОТО

Народний депутат України, голова комітету ВР з питань національної безпеки Сергій Пашинський оприлюднив деякі деталі свого візиту до Ізраїлю, під час якого він відвідав підприємства оборонного концерну Elbit Systems.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці

Пашинський зазначив: "Сьогодні у мене видався дуже насичений і напружений день. Крім зустрічі з президентом компанії Elbit Systems Бецалелем Махлісом, відвідав ще кілька підрозділів різних напрямків компанії, яка займається практично всім спектром військового виробництва: від кібернетичних систем до артилерійських знарядь. Організація і діяльність компанії Elbit має стати зразком для українського військово-промислового комплексу як у роботі з озброєння своєї власної армії, так і для реалізації зовнішніх замовлень.

Незважаючи на нинішню політичну турбулентність і невизначеність, зроблю все можливе, щоб такі відомі і потужні кампанії не тільки співпрацювали зі Збройними Силами України щодо підвищення нашої обороноздатності, а й інвестували в українські підприємства і мали власне виробництво. Це єдиний шлях для розвитку нашого ВПК".

Діяльність ізраїльського оборонного концерну Elbit Systems має стати зразком для ВПК України, - Пашинський 01
Діяльність ізраїльського оборонного концерну Elbit Systems має стати зразком для ВПК України, - Пашинський 02
Діяльність ізраїльського оборонного концерну Elbit Systems має стати зразком для ВПК України, - Пашинський 03
Діяльність ізраїльського оборонного концерну Elbit Systems має стати зразком для ВПК України, - Пашинський 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики