Щоб народ ухвалив рішення - питання про мир з РФ винесемо на референдум, - Богдан

94197 2054
Щоб народ ухвалив рішення - питання про мир з РФ винесемо на референдум, - Богдан

У команді президента Володимира Зеленського обговорюють можливість винесення питання про укладення домовленостей з Росією про мир у війні на Донбасі на всенародний референдум.

Про це, як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, повідомив глава Адміністрації президента України Андрій Богдан в ефірі телеканалу "112 Україна" у вівторок ввечері.

"Сам Володимир Зеленський декларував у своїх виступах, що ми розглядаємо питання оформлення якихось домовленостей і винесення їх на референдум. Все-таки мають не тільки політики говорити, а й народ. Ми розглядаємо винесення питання про досягнення мирних домовленостей з Росією на народний референдум, щоб не тільки депутати проголосували і президент прийняв рішення, а народ прийняв рішення, і суспільство дало оцінку", - сказав він.

Говорячи про те, які існують у команді Зеленського "червоні лінії" на переговорах із РФ, Богдан зазначив: "Є дуже хороше правило, яке є у дипломатів, - не фіксувати свої "червоні лінії", коли йдеш на переговори. Ця практика напрацьована досвідом століть, а не миттєвим бажанням отримати рейтинг ".

"Я як виходець зі Львова дуже патріотичний і багато був на фронті і для мене це не порожні слова. Але ми змушені шукати компроміс. Єдине, Володимир Зеленський сказав, що ми не торгуємо нашими територіями і нашими людьми", - підкреслив глава АП.

Топ коментарі
+262 Pawlo Kit
Приплыли...
показати весь коментар
21.05.2019 21:32
+206 сидор сидоров 945e588f
Украину пытаются подставить.Все что угодно,но только не это.Какой нахер референдум о мире с кацапами.Они только за татуировку герба руки отрубали.
показати весь коментар
21.05.2019 21:42
+148 Лариса fb3d953c
По таким вопросам референдумы не проводят, это вопрос ответственности власти за целостность государства.Народ в политике мало разбирается и на него полагаться в таких вопросах нельзя, берите ответственность на себя. Договоренности с врагом выльются поражением Украины, так как РФ НИКОГДА НЕ СОБЛЮДАЛА НИКАКИХ ДОГОВОРЕННОСТЕЙ и плевать на них хотела. Лучше укрепляйте армию и постепенно отвоевывайте нашу территорию. Путин на вывод войск из Украины никогда не пойдет или затребует за это федерализацию Донбасса и будет второе Приднестровье, то есть не наша земля, которую мы должны будем содержать за свои деньги. Лучше тогда уж оставить все как есть.
показати весь коментар
21.05.2019 21:50