Цензор.НЕТ

21.05.19 23:01

"Це реально бойовий генерал, який брав участь у реальних, а не фантазійних бойових діях", - Семенченко про призначення Хомчака

Народний депутат України з фракції "Самопомочі" Семен Семенченко прокоментував призначення главою генштабу ЗСУ генерала Руслана Хомчака.

"Це реально бойовий генерал, який брав участь у реальних, а не фантазійних бойових діях", - Семенченко про призначення Хомчака

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Семенченко зазначив: "Начальником Генштабу призначено Руслана Хомчака. Я знаю скільки бруду вилили за ці роки на цього генерала за Іловайськ. Я був одним з найжорсткіших критиків колишнього начальника Генштабу Муженка. До сих пір вважаю що його місце - у в'язниці.

Але з Хомчаком я разом воював безпосередньо до Іловайська і під час першого і другого штурму Іловайська. Тому то що я говорю зараз - я знаю особисто, за своїм бойовим досвідом. Хомчак чесно виконував свій обов'язок, не гнувся під кулями. На початку серпня 2014 територію біля табору де ми разом перебували накрило градами. Але задніх він не пас, це я бачив особисто. Під Іловайськом чітко виконував накази Генштабу, чітко ставив завдання, показав себе як чесний військовий професіонал. Це реально бойовий генерал, який брав участь у реальних, а не фантазійних бойових діях.

І найголовніше - я знаю його позицію по Іловайському котлу. Хомчак за відкритий чесний суд і за негайне розсекречення справи. Він сам дав свідчення і тимчасовій слідчій комісії ВР і слідчим військової прокуратури. Люди повинні дізнатися правду. Тому як перший командир батальйону Донбас я підтримую це призначення і повністю відповідаю за свої слова".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики