Цензор.НЕТ

22.05.19 08:16

Узгоджений текст законопроекту щодо внесення змін до закону про вибори Ради буде готовий о 7:00 22 травня, - Богдан

Глава адміністрації президента України Андрій Богдан повідомив, що узгоджений текст законопроекту про внесення змін до закону про вибори народних депутатів України буде підготовлений до 7 години ранку 22 травня.

Узгоджений текст законопроекту щодо внесення змін до закону про вибори Ради буде готовий о 7:00 22 травня, - Богдан

"Цей законопроект схвалюється міжнародною спільнотою, і зараз він доопрацьовується спільно працівниками Верховної Ради та адміністрації президента. Приблизно на 7 ранку у нас буде текст, і ми узгоджуватимемо знову-таки з головою Верховної Ради шлях його подачі: або як невідкладний від президента, або підписаний всіма або майже всіма лідерами фракцій, і внесений на розгляд парламенту завтра (22 травня. - Ред.) вранці", - сказав він в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Богдан зазначив, що зміни стосуватимуться вилучення із закону норм, які регламентують мажоритарну складову парламентських виборів, і норми закону, яка зменшує прохідний бар'єр до 3%.

"Чи будуть голоси під цей законопроект - велике питання, але в нас є оптимізм. Є проблема з явкою депутатів, є проблема з думкою саме мажоритарних депутатів, які хочуть обиратися за своїми округами, і вони не завжди будуть керуватися думкою лідерів своїх фракцій і партій", - сказав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики