Цензор.НЕТ

22.05.19 09:18

Наша ідеологія передбачає ухвалення Виборчого кодексу з відкритими списками, але це поки неможливо, - глава АП Богдан

Проведення парламентських виборів за пропорційною системою, а також зниження прохідного бар'єру в Раду до 3% - це тимчасовий компроміс.

Наша ідеологія передбачає ухвалення Виборчого кодексу з відкритими списками, але це поки неможливо, - глава АП Богдан

Глава Адміністрації Президента України Андрій Богдан заявив 21 травня в ефірі телеканалу "112 Україна", що дострокове припинення повноважень Верховної Ради відповідає українській Конституції, передає Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що президент обговорив із главами фракцій питання проведення парламентських виборів за пропорційною системою, а також зниження прохідного бар'єру в Раду до 3%.

"Наша програма, наша ідеологія передбачає ухвалення Виборчого кодексу з відкритими списками. Однак ухвалення цього кодексу поки неможливе з огляду на позиції народних депутатів. Водночас можна внести зміни в чинний закон. Зміни в закон про вибори народних депутатів стосуватимуться вилучення мажоритарної системи і зниження прохідного бар'єру до 3%. Це компроміс", - заявив Богдан.

Він додав, що не впевнений, що за цей законопроект набереться велика кількість голосів, оскільки в парламенті багато мажоритарних депутатів, однак в АП "є оптимізм".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики