Цензор.НЕТ

22.05.19 11:27

У МВФ спростували інформацію ЗМІ про те, що фонд достроково згортає місію в Україні

Деякі ЗМІ повідомили, що місія МВФ достроково припиняє роботу в Києві, а сам фонд відмовився переглядати програму для України. У МВФ цю інформацію спростовують.

У МВФ спростували інформацію ЗМІ про те, що фонд достроково згортає місію в Україні

Місія ключового кредитора України Міжнародного валютного фонду продовжує роботу в Україні за раніше запланованим двотижневим графіком.

Про це повідомили в українському представництві Фонду, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Робота місії триває, - повідомили в представництві. - Робота експертів МВФ продовжується нині за графіком".

Раніше голова представництва Фонду в Україні Йоста Люнгман повідомив, що місія МВФ працюватиме з українською владою з 21 травня протягом двох тижнів з питань чергового перегляду чинної програми.

За підсумками роботи місії мають ухвалити рішення про готовність України до отримання нового траншу в розмірі 1,3 мільярда доларів.

Зазначимо, що серед вимог МВФ до України було зрівняння цін на газ для населення з ринковими цінами, проведення реформи в банківському секторі, зменшення розміру дефіциту державного бюджету. Також до цих вимог додалося введення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення, яку Конституційний Суд визнав неконституційною.

Разом з місією МВФ в Україні працюють представники ЄС, які ухвалюють рішення про продовження програми макроекономічної допомоги та виділення нового траншу в розмірі 500 млн євро. Водночас для ЄС ключовою умовою надання траншу є продовження співпраці з МВФ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики