Цензор.НЕТ

22.05.19 12:22

БПП не підтримає законопроект Зеленського щодо проведення виборів за закритими списками, - Гончаренко

Фракція Партії "Блок Петра Порошенка" на своєму засіданні ухвалила рішення не підтримувати ініціативу Президента Володимира Зеленського провести позачергові вибори за закритими виборчими списками.

БПП не підтримає законопроект Зеленського щодо проведення виборів за закритими списками, - Гончаренко

Про це заступник голови фракції Партії "Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко заявив журналістам у парламенті, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу політсили.

"Наразі, ми констатуємо факт, що тексту законопроекту ще ніхто не бачив. Але перехід на закриті партійні списки, який буде запропоновано Володимиром Зеленським, як ми розуміємо, ми підтримувати не будемо, оскільки це означатиме збільшення корупції, це є тим, що, безумовно, неприйнятне для нашої фракції. БПП завжди виступав за відкриті списки і готовий надалі підтримувати відкриті списки, де виборець буде визначати, хто стане народним депутатом, а не система закритих списків, коли визначатиме депутатів тільки лідер партії. Знову ми побачимо у списках найближче оточення партійних бонзів - охоронців, перукарів та багато проданих місць. У чому тоді боротьба з корупцією на виборах? Це, навпаки, її посилення!", - заявив Олексій Гончаренко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики