Цензор.НЕТ

22.05.19 12:37

Парламент має розглянути заяву про відставку Гройсмана упродовж 10 днів, - Семерак

Верховна Рада України зобов'язана розглянути заяву про відставку голови Кабінету Міністрів Володимира Гройсмана протягом 10 днів.

Парламент має розглянути заяву про відставку Гройсмана упродовж 10 днів, - Семерак

Про це розповів журналістам після засідання уряду міністр екології Остап Семерак, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Процедура говорить про те, що протягом 10 днів після заяви прем'єр-міністра український парламент має розглянути її і проголосувати про вотум довіри або недовіри прем'єр-міністру. Якщо український парламент підтримає цю заяву, а це дуже ймовірно, це означає, що весь склад Кабінету міністрів припиняє свою роботу і продовжує виконувати свої повноваження до формування нового уряду", - розповів він.

Після рішення парламенту всі міністри стануть виконувачами обов'язків.

"Я вважаю, якщо український парламент таке рішення ухвалить позитивно, буде дуже правильно щоб і президент, і депутати українського парламенту максимально швидко, попри дострокові вибори, інші обставини, в стислі терміни прийняли рішення про формування нового уряду. Ті політики, які ухвалюють ці рішення, мусять взяти на себе відповідальність, а країна не має бути заручником політичних примх будь-яких політиків", - зауважив Семерак.

Він розповів, що вже сьогодні парламент не зможе розглянути заяву Гройсмана.

"Сьогоднішнє засідання, наскільки мені відомо, скликається за ініціативою президента. І ініціатор повинен визначити повний перелік порядку денного, який буде сьогодні буде розглядатися. Закон говорить, що порядок денний не може бути змінено або доповнено. Якщо депутати захочуть розглянути цю заяву сьогодні або завтра, вони повинні скликати нове позачергове засідання", - зазначив Семерак.

Нагадаємо, раніше глава Адміністрації Президента Андрій Богдан заявив, що через відставку прем'єра Володимира Гройсмана колапсу системи управління й економіки не станеться.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики