Цензор.НЕТ

22.05.19 13:29

Судді Окружного адмінсуду знову не з'явилися на іспит: кваліфікаційне оцінювання зірвано, - ВККСУ

27 суддів Окружного адміністративного суду міста Києва з 30 призначених на кваліфікаційне оцінювання повторно не з'явилися на іспит.

Судді Окружного адмінсуду знову не з'явилися на іспит: кваліфікаційне оцінювання зірвано, - ВККСУ

Про це інформують у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України, повідомляє Цензор.НЕТ.

"21 травня 2019 року у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відбувалося складення іспиту в межах кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих та апеляційних судів на відповідність займаній посаді. Однак 27 суддів окружного адміністративного суду міста Києва не з’явилися на оцінювання. Таким чином, іспит у приміщенні Комісії 21 травня 2019 року складали лише троє суддів ОАСК", - інформують у ВККСУ.

У Комісії нагадують, що 17 квітня 2019 року 34 судді окружного адміністративного суду міста Києва не з'явилися на іспит, вказавши підставою тимчасову непрацездатність.

Рішенням Комісії від 8 травня 2019 року цим 34 суддям причини неявки на іспит визнані поважними і перенесено складання іспиту на 21 травня 2019 року.

Повідомляється, що зараз Комісія очікує офіційні документи щодо причин повторної відсутності суддів ОАСК на кваліфікаційному оцінюванні.

Також в ВККСУ нагадують, що під стінами ВККСУ вранці 20 травня 2019 року так звані активісти почали блокування будівлі й обмежили доступ окремих членів Комісії в приміщення.

Таким чином, зазначають у Комісії, проведення засідання ВККСУ в пленарному складі щодо кваліфікаційного оцінювання суддів було зірвано.

У Комісії нагадують, що кваліфікаційне оцінювання здійснюється для всіх суддів країни без винятків. Відмова від проходження оцінювання є підставою для звільнення судді.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики