Цензор.НЕТ

22.05.19 13:54

"Ми очікуємо пояснень, щоб зрозуміти, про що все-таки йдеться": Кремль про ідею референдуму в Україні щодо переговорів із РФ

Кремль вважає референдум про відносини з Росією, який пропонує провести київська влада, внутрішньою справою України. Москва чекає конкретних кроків щодо поліпшення відносин від Києва, але поки не бачить їх.

"Ми очікуємо пояснень, щоб зрозуміти, про що все-таки йдеться": Кремль про ідею референдуму в Україні щодо переговорів із РФ

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це повідомив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Це внутрішня справа України, безумовно, - прокоментував ідею представник Кремля. - Звичайно, від Києва ми б очікували конкретні кроки, перш за все, в руслі виконання Мінських домовленостей, врегулювання внутрішньоукраїнської проблеми, а також в плані нормалізації двосторонніх відносин з Росією".

"Ми чекаємо цих кроків, але поки їх не бачимо", - констатував він.

Відповідаючи на запитання про ставлення Кремля до самої ідеї виносити такі питання на референдум, Пєсков зауважив: "Головне, щоб був толк, щоб була ефективність".

Відповідаючи на інше запитання, в якому говорилося про референдум за підсумками "мирних переговорів" України і Росії, представник Кремля нагадав, що між двома країнами немає збройних конфліктів, є лише громадянська війна в Україні.

"Ми очікуємо пояснення, щоб зрозуміти, про що все-таки йдеться", - додав він.

Нагадаємо, раніше глава адміністрації президента України Андрій Богдан запропонував в ефірі телеканалу "112 Україна" винести на референдум питання миру з РФ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики