Цензор.НЕТ

23.05.19 10:53

Наша чинна Конституція аж ніяк не ідеальна. Чому є доказом існування майданів та інших негативних явищ, - глава АП Богдан

Глава Адміністрації президента Андрій Богдан заявив, що українська Конституція аж ніяк не ідеальна і її потрібно реформувати.

Наша чинна Конституція аж ніяк не ідеальна. Чому є доказом існування майданів та інших негативних явищ, - глава АП Богдан

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це глава АП сказав в інтерв'ю телеканалу "112".

"Звичайно, у нас є багато думок щодо реформування Конституції. Усі президенти починали завжди конституційну асамблею, вона по-різному називалася, і розробляли проекти нових Конституцій. Можливо, ми теж підемо цим шляхом, але поки що таке рішення не на часі. У нас є більш нагальні проблеми. У нас є взагалі правова проблема, і суспільство має розуміти, що наша чинна Конституція, яка то поверталася, то скасовувалася, поверталася знову, далеко не ідеальна. Чому є доказом існування майданів та інших негативних явищ, економіки знову-таки. Тому що сильна Конституція, де зашито багато противаг, взаємного контролю різних органів, є першим мотиватором розвитку суспільства та економіки. Ми маємо розвинуті країни, де Конституція працює на відмінно. Тому, можливо, так, але це точно не в перші роки правління новообраного президента", - заявив Богдан.

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський призначив Андрія Богдана, який раніше був його радником з юридичних питань, главою своєї адміністрації. За даними журналістів, він зробив це всупереч рекомендаціям спецпредставника Держдепу США Курта Волкера.

Колишній глава Міністерства юстиції з питань люстрації Тетяна Козаченко стверджує, що Богдан не має права обіймати посаду голови Адміністрації президента відразу за 2 критеріями закону про очищення влади.

Один з авторів закону про люстрацію, народний депутат Єгор Соболєв, пообіцяв, що призначення Богдана буде оскаржене в суді.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики