Цензор.НЕТ

23.05.19 12:48

Зеленський залишив Свириденка Уповноваженим Президента з питань реабілітації учасників бойових дій, - указ

Президент України Володимир Зеленський призначив Вадима Свириденка Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій.

Зеленський залишив Свириденка Уповноваженим Президента з питань реабілітації учасників бойових дій, - указ

Як інформує Цензор.НЕТ, відповідний Указ №319/2019 опублікований на сайті  глави держави.

"Призначити Свириденка Вадима Васильовича Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій", - йдеться в Указі.

Зеленський залишив Свириденка Уповноваженим Президента з питань реабілітації учасників бойових дій, - указ 01
Фото: Свириденко /Facebook

Зазначимо, що спочатку на президентському сайті вийшов Указ про звільнення Свириденко з посади Уповноваженого Президента з питань реабілітації учасників бойових дій.

"1. Звільнити Свириденко Вадима Васильовича з посади Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій.

  1. Визнати таким, що втратив чинність, статтю 1 Указу Президента України від 22 листопада 2018 N9 386 "Про Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій"", - йдеться в Указі №318/2019.

Довідка. Вадим Свириденко - ветеран АТО, вже був на посаді Уповноваженого Президента з питань реабілітації учасників АТО з 01.12.2016 по 22.11.2018. Під час президентських перегонів активно підтримував Петра Порошенка.

"Я, Свириденко Вадим, обираю президентом і головнокомандувачем Порошенка Петра Олексійовича. Я бачу за ним майбутнє і ми все переможемо. Слава Україні", - сказав він під час свого виступу на Всеукраїнському громадському форумі "Відкритий діалог" в лютому 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики