Цензор.НЕТ

23.05.19 13:01

До відповідальності готовий, але НАБУ має відповісти першим, - Луценко. ВIДЕО

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що не прогне хребет заради жодної посади і готовий до відповідальності. Також він зазначив, що Національне антикорупційне бюро не впоралося з покладеними на нього завданнями і має відповісти за це першим.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у відеозверненні Луценка, опублікованому в Facebook.

"Останнім часом багато йдеться про необхідність тотальної зміни керівництва держави, зокрема керівників правоохоронних структур, які, мовляв, не впоралися з проблемою боротьби з корупцією в нашій країні. Я ніколи не прогинав і не прогну хребет заради жодної посади - для мене всі вони тимчасові. До відповідальності готовий, але хотів би розібратися, хто працював, а хто саботував поставлені законом завдання", - сказав він.

Після цього він розповів, що Генеральна прокуратура разом із Національною поліцією, Фіскальної службою, Службою безпеки України та Державним бюро розслідувань домоглася 2876 обвинувальних вироків у корупційних справах, тоді як САП і НАБУ - жодного.

"Ми працювали, працюємо і будемо працювати ефективно в межах того, що закон дозволяє нам. САП і НАБУ явно не впоралися з поставленими завданнями. До того ж саме НАБУ, яке багато говорить, але показує нульовий результат, керівник якого призначається указом президента, на мою думку, має відповісти за провал боротьби з високопоставленою корупцією першим. Ми - працюємо далі", - сказав Луценко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики