Цензор.НЕТ

23.05.19 16:35

Референдум про мирні угоди з РФ не матиме законодавчої ініціативи, - Зеленський. ФОТО

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що винесення на референдум питання про укладення мирних домовленостей з РФ не має законодавчої ініціативи, а є способом з'ясувати думку суспільства.

Про це сказав Зеленський під час зустрічі з громадськими активістами 23 травня в адміністрації президента, передає Цензор.НЕТ із посиланням на АП.

"Ми маємо чути кожну людину. Це не законодавчий референдум, а інформаційний: громадяни, що ви думаєте. Це нормальна розмова з людьми", - сказав Зеленський.

Референдум про мирні угоди з РФ не матиме законодавчої ініціативи, - Зеленський 01

Учасники зустрічі, серед яких були волонтери та колишні військові, погодилися, що доцільно назвати це не референдумом, а опитуванням.

Зі свого боку активісти запропонували, щоб зустрічі глави держави з представниками громадськості відбувалися на постійній основі.

Референдум про мирні угоди з РФ не матиме законодавчої ініціативи, - Зеленський 02

Зеленський підкреслив, що прагне до відкритості в обговоренні важливих для країни питань і не хоче ухвалювати рішення за закритими дверима, як це робилося раніше.

Нагадаємо, 20 травня відбулася інавгурація шостого президента України Володимира Зеленського. Він назвав серед своїх пріоритетів припинення вогню на Донбасі і повернення втрачених територій.

Наступного дня голова Адміністрації президента Андрій Богдан запропонував винести на референдум питання миру з РФ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики