Цензор.НЕТ

23.05.19 18:55

Митрополит ПЦУ Драбинко судитиметься з главою УПЦ МП Онуфрієм. ДОКУМЕНТ

Митрополит ПЦУ Олександр (Драбинко) подав проти глави УПЦ МП митрополита Онуфрія позов про захист честі і гідності. Він обурений тим, що в листопаді 2018 року Онуфрій у зверненні до Порошенка заявив, що Драбинко поширює "інформаційний бруд".

Митрополит ПЦУ Драбинко судитиметься з главою УПЦ МП Онуфрієм. ДОКУМЕНТ

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на заяву Драбинка, опубліковану на сайті Переяславсько-Вишневської єпархії.

"Оскільки в зверненні Священного Синоду вкрай негативно згадано моє ім'я, відразу після публікації Звернення я звернувся з відкритим листом до Блаженнішого Митрополита Онуфрія і всього єпископату Української Православної Церкви, в якому вказав на безпідставність звинувачень і їх вигаданий, наклепницький характер", - сказано в заяві митрополита ПЦУ.

Зокрема, у зверненні УПЦ МП зазначається, що Драбинко поширював "плітки і наклеп", а також став джерелом "інформаційного бруду".

Митрополит Олександр пояснив, що відповіді на свій лист до УПЦ МП він не отримав, а тому вирішив судитися. Позов до Печерського суду він подав ще в лютому, але про відкриття провадження сало відомо тільки зараз.

Суд призначив підготовче судове засідання на 29 травня, початок о 15:00.

Митрополит ПЦУ Драбинко судитиметься з главою УПЦ МП Онуфрієм 01
Митрополит ПЦУ Драбинко судитиметься з главою УПЦ МП Онуфрієм 02

Нагадаємо, до створення ПЦУ митрополит Олександр Драбинко був єпископом УПЦ МП. Після створення єдиної помісної української церкви він став одним із двох єпископів Московського патріархату, які приєдналися до ПЦУ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики