Цензор.НЕТ

24.05.19 12:51

В Україні стартував процес зміни місця голосування на виборах у Раду, - ЦВК

Процес тимчасової зміни місця голосування на позачергових виборах Верховної Ради України стартував сьогодні, 24 травня. Подати заяву можна до 15 липня включно.

В Україні стартував процес зміни місця голосування на виборах у Раду, - ЦВК

Про це повідомила у Facebook глава Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні розпочався виборчий процес із позачергових виборів народних депутатів України. Так само стартує і процес тимчасової зміни місця голосування", - написала Сліпачук.

Вона нагадала, що кожен охочий скористатися своїм правом проголосувати 21 липня має подати заяву до органів ведення державного реєстру виборців і тимчасово змінити місце голосування. Зробити це можна до 15 липня включно.

"Для виборців, чия виборча адреса розташовується на тимчасово окупованій території, достатньо лише паспорта з відповідною реєстрацією. Для всіх інших доведеться додати підтверджувальні документи, що ви дійсно будете в день голосування в тому місці, де хочете проголосувати", - додала Сліпачук.

Більше інформації про те, як змінити місце голосування, а головне - перевірити себе у Держреєстрі, ви можете дізнатися за посиланням – https://www.drv.gov.ua.

Глава ЦВК зазначила, що під час голосування громадяни отримають два бюлетені - для голосування в загальнодержавному багатомандатному та одномандатному виборчому окрузі.

"Тому якщо перебуватимете за межами свого округу, ви зможете проголосувати лише у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі", - пояснила вона.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики