Цензор.НЕТ

24.05.19 16:34

Ми обговорили питання, не тільки пов'язані з Генпрокуратурою, - Луценко про розмову із Зеленським

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським говорив із ним про роботу ГПУ, основні завдання в боротьбі з корупцією і на інші теми.

Ми обговорили питання, не тільки пов'язані з Генпрокуратурою, - Луценко про розмову із Зеленським

Про це він сказав в інтерв'ю Liga.net, передає Цензор.НЕТ.

"Це була зустріч, де я напівофіційно звітував про три роки в Генпрокуратурі і що ще потрібно зробити. А також поговорили про основні завдання боротьби з корупцією, як перекрити головні її джерела - держсектор, митницю, рейдерство, афери з землею. Деталі розмови передавати не буду, тому що вважаю неприйнятним розголошувати деталі розмови з президентом для ЗМІ. Не хочу бути тим, хто віднедавна голосно говорить про дружбу з Зеленським, але у нас склалися нормальні людські стосунки, ще коли я, як міністр внутрішніх справ, був потрібен на концертах "95 кварталу". Ми обговорили й інші питання, не тільки пов'язані з Генпрокуратурою", - розповів Луценко.

"Мене дуже запрошували приходити, щоб не було страшно жартувати над вищими посадовими особами. Спочатку я був потрібен, а потім мені було цікаво. Мені не все подобалося в діяльності 95-го останніми роками, але у нас нормальні людські стосунки. Зараз вони переходять вже у зовсім інший формат", - додав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики