Цензор.НЕТ

24.05.19 23:54

На Дніпропетровщині відбулися тактичні навчання з бойовими стрільбами. ФОТОрепортаж

У Дніпропетровській області на загальновійськовому полігоні відбулися тактико-спеціальні заняття з навчальними та бойовими стрільбами з озброєння зенітних установок ЗУ-23-2 і крупнокаліберних кулеметів ДШК.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

На Дніпропетровщині відбулися тактичні навчання з бойовими стрільбами 01

Напередодні практичних занять у польових умовах на базі одного з підрозділів військовослужбовці штатної прислуги провели бойове злагодження, а також удосконалили знання щодо заходів безпеки та матеріальної частини озброєння, вивчили вимоги керівних документів і правил стрільби.

Крім того, зенітники відпрацювали перехід із похідного в бойове положення, закріпили навички правильного прицілювання, практично обладнали окоп для ЗУ-23-2.

На Дніпропетровщині відбулися тактичні навчання з бойовими стрільбами 02

На Дніпропетровщині відбулися тактичні навчання з бойовими стрільбами 03

На полігоні, після розгортання зенітних установок було проведено тренування з управління вогнем розрахунків. За сценарієм бойових стрільб воїни-зенітники виконали вогневі завдання зі знищення повітряних і наземних цілей, зокрема, вертольотів і бронетанкової техніки умовного противника.

На Дніпропетровщині відбулися тактичні навчання з бойовими стрільбами 05
На Дніпропетровщині відбулися тактичні навчання з бойовими стрільбами 06

"Тактико-спеціальні заняття дозволили результативно провести індивідуальну підготовку особового складу до боротьби з наземними цілями, а також підвищити рівень злагодженості бойових розрахунків безпосереднього прикриття загалом", - зазначив керівник навчань.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики