Цензор.НЕТ

25.05.19 14:51

Ми очікуємо, що Росія швидко виконає наказ Трибуналу, - Зеркаль

Міністерство закордонних справ України розраховує, що після рішення Міжнародного Трибуналу з морського права Росія звільнить утримуваних у полоні українських моряків і поверне захоплені кораблі.

Ми очікуємо, що Росія швидко виконає наказ Трибуналу, - Зеркаль

Про це написала в Facebook заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, яка представляла нашу країну на засіданні Трибуналу, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Наказ Трибуналу є чітким сигналом Росії, що вона не може порушувати міжнародне право безкарно. Затримання трьох військових кораблів та 24 військовослужбовців на борту є грубим порушенням імунітету, яким користуються військові кораблі згідно з Конвенцією ООН з морського права та за загальним міжнародним правом.

Ми очікуємо, що Росія швидко та в повному обсязі виконає наказ Трибуналу. Нагадаю, що в подібній справі – Arctic Sunrise – Росія також не брала участі, але швидко звільнила людей.

Більше деталей згодом", - написала дипломат.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, сьогодні, 25 травня, Міжнародний Трибунал ООН з морського права ухвалив рішення, згідно з яким Росія повинна негайно звільнити захоплених у полон в Керченській протоці українських моряків. РФ також зобов'язали повернути Україні захоплені кораблі.

"За" таке рішення проголосували 19 з 20 суддів. Проти висловився 1. Росія не брала участі в слуханнях.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики