Цензор.НЕТ

25.05.19 18:18

Вакарчук заявив, що йде в політику заради звільнення захоплених Росією українців

Лідер партії "Голос", музикант Святослав Вакарчук, стверджує, що бачить своїм головним завданням як політика звільнення громадян України, які незаконно перебувають в ув'язненні на території РФ.

Вакарчук заявив, що йде в політику заради звільнення захоплених Росією українців

Про це він заявив журналістам у суботу в Києві, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми зробимо все, щоб якнайшвидше і політичні в'язні, і військовополонені повернулися додому. Я бачу в цьому своє персональне завдання", - сказав Вакарчук.

Політик розповів, що кілька тижнів тому на концерті в Одесі батько українського військовополоненого моряка Віктор Сорока одягнув йому на руку браслет, щоб Вакарчук пам'ятав, що в ув'язненні в РФ перебувають українські громадяни.

"Я не знімаю цей браслет, і він мені щодня нагадує, заради чого я маю йти сьогодні до Верховної Ради - для того, щоб такі люди, як Василь Сорока, Олег Сенцов та інші, якнайшвидше повернулися додому живими і неушкодженими", - пояснив Вакарчук.

Які саме кроки щодо звільнення українських військовополонених і заручників, захоплених Росією, він має намір зробити після отримання депутатського мандата, Вакарчук не уточнив.

Нагадаємо, 16 травня рок-музикант Святослав Вакарчук заявив, що йде в політику разом із новою політсилою - партією "Голос".

21 травня партія була зареєстрована Міністерством юстиції.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики