Цензор.НЕТ

25.05.19 20:03

Міністерство у справах ветеранів займатиметься участю України в "Іграх Нескорених"

Відбором учасників у змаганнях від України цього року займатиметься Міністерство у справах ветеранів. Його партнером стане благодійний фонд "Повернись живим".

Міністерство у справах ветеранів займатиметься участю України в "Іграх Нескорених"

Про це заявила в Тернополі міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу відомства.

"Змагання  Invictus Games переходять під егіду Міністерства у справах ветеранів України, і ми активно розпочинаємо підготовку до участі наших військових та ветеранів у "Іграх Нескорених" наступного року. Основним партнером Міністерства стане БФ "Повернись живим". Фонд спільно з ветеранською спільнотою відповідатиме за відбір до національної збірної", - розповіла Ірина Фріз.

Участь українських вояків в "Іграх Нескорених" сьогодні обговорювали на Раді ветеранів при Міністерстві ветеранів у Тернополі.

Зокрема, йшлося про інформаційну кампанію, яка дасть можливість поінформувати і залучити до відбору максимальну кількість ветеранів, які зазнали поранень на війні, розповісти про новий підхід і правила відбору в команду.

Цей міжнародний спортивно-реабілітаційний захід заснований герцогом Сассекським принцом Гаррі ще у 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці, які зазнали травм та поранень, виконуючи свої службові обов’язки в районі бойових дій.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики