Цензор.НЕТ

26.05.19 14:23

Поліція перевірить дії співробітників, що доставили у відділення Рівного учасників пікету за відставку Зеленського

У поліції проведуть службову перевірку за фактом складання адмінпротоколів на учасників імпровізованого мітингу за імпічмент президента Володимира Зеленського в Рівному.

валерий,самчук

Про це в коментарі виданню "Українська правда" повідомив прес-секретар Національної поліції Ярослав Тракало, інформує Цензор.НЕТ.

Він наголосив, що з точки зору законодавчо-правового поля, поліцейські діяли в рамках покладених на них законодавцем обов‘язків, однак могли у цьому випадку застосувати м’якші методи впливу.

"Коли йдеться про таке дрібне і незначне порушення, як варіант правоохоронці могли провести профілактично-роз‘яснювальну бесіду і винести наприклад усне попередження", - каже Тракало.

"Чому вони так не вчинили? Питання, яке обов‘язково буде вивчене. Насамперед усі обставини тієї ситуації і чи дійсно була необхідність запрошувати цих громадян до відділку поліції для складання адмінматеріалів. Наразі керівництвом поліції Рівненської області ініційовано проведення службової перевірки, яка має дати відповіді на ці запитання", - підкреслив речник Нацполіції.

Крім цього, за словами Тракала, з особовим складом поліції буде проведена роз’яснювальна розмова щодо одного з принципів реформування поліції.

"А саме - коли найперше мають застосовуватися методи комунікації з громадянами з роз‘ясненням щодо дотримання вимог законодавства", - резюмував речник Нацполіції.

Также на Цензор.НЕТ: Готовлю запрос в полицию. Негоже МВД играть в политику, - Ирина Геращенко о задержании участников пикета в Ривном

Нагадаємо, напередодні в центрі Рівного шістнадцятирічна дівчина і двадцятирічний юнак вийшли на площу з плакатами "Імпічмент президенту" і "Не кумівство, а по-братськи". Їх доставили у відділення поліції і склали протоколи про адміністративне правопорушення.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики