Цензор.НЕТ

26.05.19 16:18

"Їх штампують на потоці", - в МЗС РФ відреагували на слова українського дипломата про "гамбурзькі" санкції

Офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії прокоментувала слова посла України в Німеччині Андрія Мельника про те, що Україна збирається домагатися введення проти РФ нових санкцій, якщо та не відпустить моряків.

"Їх штампують на потоці", - в МЗС РФ відреагували на слова українського дипломата про "гамбурзькі" санкції

Свою позицію Захарова озвучила російському виданню "РБК", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Як ми вже зрозуміли, для санкцій приводу не потрібно - їх штампують на потоці", - заявила вона.

Раніше посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що якщо Росія не почне виконувати рішення Міжнародного трибуналу ООН про звільнення українських моряків, Київ буде домагатися введення проти Москви нових - "гамбурзьких" - санкцій.

Нагадаємо, 25 травня Міжнародний трибунал ООН із морського права ухвалив рішення, згідно з яким Росія мусить негайно звільнити захоплених у полон у Керченській протоці українських моряків. РФ також зобов'язали повернути Україні захоплені кораблі.

МЗС Росії заявило, що не визнає право Міжнародного трибуналу з морського права розглядати захоплення моряків. Саме рішення суду, яке зобов'язує Росію звільнити моряків і повернути судна, російські дипломати не прокоментували. Але пообіцяли надалі, на відміну від сьогоднішнього засідання, брати участь у слуханнях.

Справу про захоплення Росією українських моряків у Керченській протоці розглядатиме міжнародний трибунал, який складатиметься з 5 арбітрів. Його мають спільно сформувати Україна і Російська Федерація.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики