Цензор.НЕТ

27.05.19 15:32

Радник Зеленського Абромавичус про "Укроборонпром": Потрібна не ліквідація, а заміна менеджменту

Державний концерн "Укроборонпром" потребує заміни менеджменту. Його не потрібно ліквідовувати.

Радник Зеленського Абромавичус про "Укроборонпром": Потрібна не ліквідація, а заміна менеджменту

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це на круглому столі "Що робити з "Укроборонпромом"? Наслідки та цілі реформи" заявив екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України, радник президента Володимира Зеленського Айварас Абромавичус.

"Потрібно призупинити дискусії про ліквідацію "Укроборонпрому", тому що ті, хто пропонує ліквідацію, пропонують сховати кінці у воду. Потрібно повністю замінити менеджмент компанії, який довів компанію до нинішнього стану, коли ми бачимо відсутність прозорості, "друзів", розкрадання, обман", - заявив він.

Також він додав, що "Укроборонпром" має керуватися, як будь-яка інша державна компанія, що не повинно бути якогось виключення тому, що це військова сфера. За його словами, у спостережній раді мають бути люди різних спеціальностей, а не лише військові.

Окрім того, Абромавичус наголосив, що "Укроборонпром" має обов"язково пройти міжнародний аудит.

"Компанія з мільярдним обігом має пройти міжнародний аудит від "великої четвірки", оскільки жодна Рахункова палата нічого там не виявить, зокрема і контрагентів, які ховають гроші по офшорах", - додав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики