Цензор.НЕТ

27.05.19 22:55

Буду вірним тільки Батьківщині, - Муженко передав справи Хомчаку. ДОКУМЕНТ

Екс-начальник Генерального штабу - Головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко подав рапорт міністру оборони Степану Полтораку про передачу справ і посади своєму наступнику Руслану Хомчаку.

Буду вірним тільки Батьківщині, - Муженко передав справи Хомчаку. ДОКУМЕНТ

Про це Муженко повідомив на своїй сторінці в Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що чесно виконував свої службові обов'язки.

"Навесні та влітку 2014 року я був там, де були більшість українських патріотів – на сході нашої Батьківщини. Російська гібридна окупація вимагала від нас невідкладних і рішучих дій, так як органи державної влади Донецької і Луганської областей, правоохоронні органи були повністю паралізовані", - написав Муженко.

Екс-начальник Генштабу зазначив, що Збройні сили під час відбиття агресії РФ тільки зміцнили бойове побратимство.

"У Збройних Силах за цей час сформувався кастовий дух або латиною "ESPRIT DE CORPS". Він заснований на почутті вірності Україні, належності до сильної армії, на святому обов'язку захищати націю, прагненні служити українському народу", - написав він.

Муженко побажав новому Головнокомандувачу ЗСУ ще більше зміцнити набутий бойовий дух і поліпшити бойові можливості армії.

"Служу і буду вірним тільки Батьківщині, її народу і своїм бойовим побратимам. Слава Україні! Честь маю!" - підсумував він.

Буду вірним тільки Батьківщині, - Муженко передав справи Хомчаку 01


21 травня, Президент Володимир Зеленський звільнив Муженка з поста начальника Генерального штабу - головнокомандувача ЗСУ і призначив замість нього Руслана Хомчака.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики