Цензор.НЕТ

27.05.19 23:04

Мера Сум Лисенка не стали карати за корупцію: поки його судили, закінчився термін давності

Міський голова Сум Олександр Лисенко зумів уникнути покарання за те, що виписував собі премії в розмірі від 65% до 270% від окладу, доплати і надбавки. Суд визнав його винним, але поки тривав процес - закінчився термін адміністративного стягнення.

Мера Сум Лисенка не стали карати за корупцію: поки його судили, закінчився термін давності

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на прес-службу Зарічного райсуду м. Суми.

"Згідно з протоколами, громадянин Л., займаючи посаду Сумського міського голови, протягом 2017 року, підписував відповідні розпорядження, яким передбачалась виплата йому премій як Сумському міському голові в розмірах від 65% до 270% розміру посадового окладу, надбавок та доплат у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці", - сказано в повідомленні прес-служби.

Міський голова на суді визнав, що дійсно виписував собі премії, але заявив, що винним себе не вважає.

Він не підписав протоколи про адміністративне правопорушення, а потім 3 місяці не з'являвся на судові засідання, кажучи, що хворий. У суді стверджують, що направляли запити в лікарні.

"Після явки Лисенка О.М. в судове засідання, строки розгляду справи відновлювались. Проте на день розгляду справи закінчились строки, передбачені ч. 3 ст. 38 КУпАП (3 місяці з дня виявлення), тому провадження в справі підлягає закриттю", - повідомили в суді.

Нагадаємо, про те, що мер Сум Лисенко протягом більш ніж півроку виписував собі премії в розмірі від 65% до 270% від суми окладу, стало відомо в лютому. Тоді НАЗК направило до суду 14 адмінпротоколів, що стосуються порушення.

16 січня 2018 року сумському міському голові Олександру Лисенку співробітники Управління захисту економіки Нацполіції вручили два протоколи про корупцію.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики