Цензор.НЕТ

28.05.19 21:41

США продовжать постачати Україні зброю, - Волкер

Сполучені Штати готові співпрацювати з Україною, підтримуючи її законні оборонні потреби. Крім того, Штати відкриті для військової торгівлі.

США продовжать постачати Україні зброю, - Волкер

Про це спеціальний представник Державного департаменту США щодо України Курт Волкер заявив сьогодні під час відеоконференції, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Україна, як і будь-яка інша держава світу, має право на самооборону, це право закріплене в Хартії ООН. З певних причин попередньою адміністрацією було прийняте рішення не допомагати Україні з (розвитком) її оборонних спроможностей, зокрема бойових оборонних спроможностей. Зараз це скасовано, і США готові співпрацювати з Україною, як ми це робимо з іншими країнами, підтримуючи їх законні оборонні потреби", - наголосив Волкер.

Він нагадав, що бюджет США передбачає закордонне військове фінансування, яке затверджується Конгресом. У випадку з Україною, за його словами, таке фінансування спрямовується на постачання найнеобхіднішого обладнання, такого як протитанкові й антиснайперські системи. США будуть продовжувати консультації з Україною щодо того, якими є її законні оборонні потреби і що США можуть надати.

"Ми також відкриті для воєнної торгівлі, коли Україна закуповує військове обладнання у Сполучених Штатах, і це нормальний курс розвитку оборонних спроможностей", - зауважив американський дипломат.

За його словами, у випадку з Україною це особливо важливо, оскільки вона зазнає нападів щодня. "Країна гостро потребує зміцнення власних оборонних спроможностей, щоб запобігти будь-якій подальшій втраті території вздовж лінії розмежування і створити умови, за яких мирні переговори будуть можливими", - додав Волкер.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики