Цензор.НЕТ

29.05.19 07:56

У святкові дні на новому пішохідно-велосипедному мосту одночасно перебували від 8 до 15 тис. осіб, - КМДА

Заступник голови КМДА Олександр Спасибко заявив, що, за приблизними підрахунками, у святкові дні на новому пішохідно-велосипедному мосту одночасно перебували від 8000 до 15 000 осіб

У святкові дні на новому пішохідно-велосипедному мосту одночасно перебували від 8 до 15 тис. осіб, - КМДА

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Ми відкрили у столиці справді унікальний об’єкт! Цей пішохідно-велосипедний міст, що з’єднує парк "Володимирська гірка" з Аркою дружби народів, викликав захоплення киян і неймовірний ажіотаж. Ми навіть не очікували, що буде така величезна кількість відвідувачів" - розповів Спасибко.

За його словами, наступного дня після відкриття пішохідно-велосипедного мосту з’явилися тріщини на захисному шарі склоплівки на деяких фрагментах скляної підлоги. Головна версія цього – акт вандалізму.

"Я сподіваюсь, що правоохоронці знайдуть вандалів, які завдали шкоди новому туристичному об’єкту. А подібні дії недоброзичливців більше не повторяться. Наразі поліція відкрила кримінальне провадження. Основне ж – гартоване скло – не постраждало. 1 метр квадратний такої скляної підлоги витримує навантаження в 1150 кг. Наразі триває процес заміни верхнього шару – захисної склоплівки. Пошкоджені елементи вже замінили", - розповів Спасибко.

"Плівку на інших фрагментах підлоги теж для перевірки знімають і ще раз обробляють герметиком", – зазначив заступник голови КМДА.

Спасибко пояснив, що на мосту відбувається постійний науково-технічний супровід і ведуться регламентні роботи.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики