Цензор.НЕТ

29.05.19 13:30

ДБР розслідує зникнення з АП моніторів і серверів із секретною інформацією

Слідчі теруправління ДБР, розташованого в місті Києві, почали досудове розслідування щодо можливої ​​втрати посадовими особами Адміністрації Президента України матеріальних носіїв секретної інформації, що містять державну таємницю.

ДБР розслідує зникнення з АП моніторів і серверів із секретною інформацією

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Держбюро розслідувань.

Зазначається, що кримінальне провадження зареєстровано за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 329 Кримінального кодексу України (втрата документів, що містять державну таємницю, що спричинило тяжкі наслідки).

Слідчі ДБР проводять першочергові слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне і об'єктивне дослідження обставин вчинення кримінального злочину.

Раніше секретар РНБО Олександр Данилюк заявив: "Після зміни влади з ситуаційної кімнати АП винесли монітори і сервери з секретними даними". Екс-секретар РНБО Олександр Турчинов запевнив, що все обладнання РНБО на місці і під охороною. Прес-секретар Петра Порошенка Цеголко, в свою чергу, заявив: Техніка для ситуаційної кімнати в АП була орендована за особисті гроші Порошенка і зараз повернута орендодавцеві.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики