Цензор.НЕТ

29.05.19 16:13

Майже 80 тисяч ветеранів АТО/ООС не стали на облік у місцевих соц і медслужбах, - Міністерство у справах ветеранів

Майже 80 тисяч ветеранів АТО/ООС після закінчення контракту не стали на облік у місцевих соціальних і медичних службах. Отже, їхній стан здоров'я, наявність або відсутність особистих і соціальних проблем невідомі фахівцям.

Майже 80 тисяч ветеранів АТО/ООС не стали на облік у місцевих соц і медслужбах, - Міністерство у справах ветеранів

Про це повідомив заступник міністра у справах ветеранів, "кіборг" Олександр Терещенко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

За словами Терещенка, на сьогодні в Україні налічується близько півмільйона ветеранів АТО/ООС.

"Коли боєць повертається додому, війна його "не відпускає", він потребує уваги з боку рідних та представників медичної і психологічної служби. Не маючи даних про цю чималу кількість бійців, ми не можемо з’ясувати, в якому вони перебувають психологічному стані, чи потребують вони психологічної або (та) соціальної реабілітації, допомоги з працевлаштуванням тощо", - пояснив чиновник ситуацію, що склалася.

За його словами, на порядку денному для міністерства у справах ветеранів – створення, разом з фахівцями міністерства охорони здоров’я, так званих "ветеранських протоколів" для надання необхідної медичної допомоги і психологічної реабілітації ветеранів, які дістали поранення, контузії під час участі у бойових діях. Також МінВет розпочав роботу над формуванням єдиного державного реєстру ветеранів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики