Цензор.НЕТ

29.05.19 21:33

Саакашвілі хоче допомагати створювати в Україні "майданчики нових ідей"

Повернувшись на Батьківщину в Україну екс-президент Грузії і колишній глава Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі заявляє, що його не приваблюють жодні посади, однак він хотів би брати участь у створенні в країні "майданчиків для нових ідей".

Саакашвілі хоче допомагати створювати в Україні "майданчики нових ідей"

"Я із задоволенням взяв би участь у створенні майданчиків для нових ідей. Мене жодні посади не приваблюють. Я був на багатьох посадах у двох країнах і прямо скажу, що зараз скажи мені куди-небудь у кабінет... взагалі не приваблює мене це життя, тому що грошей я цим не заробив, шишок я собі на цьому наламав, при цьому якщо не поміняти систему, мене ця система засмокче і знову буде такий стиль, що знову людина намагається щось робити і знову нічого не виходить. Не мій стиль, не хочу", - сказав він в інтерв'ю на телеканалі "Наш" у середу ввечері, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

При цьому політик висловив переконання, що зараз потрібні "майданчики великих ідей".

"Я вже кілька років говорю про ідею інформаційних технологій", - зазначив Саакашвілі, додавши, що підтримує висловлену президентом України Володимиром Зеленським думку про державу в смартфоні, в тому числі виступає за те, щоб громадяни України могли самі голосувати за законопроекти, в тому випадку, якщо Верховна Рада не в змозі цього робити.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики