Цензор.НЕТ

29.05.19 22:05

На Кіровоградщині податківці домоглися арешту майна на 150 млн грн сільгоспкомпанії-фігуранта кримінального провадження

У Кіровоградській області накладено арешт на майновий комплекс і земельні ділянки підприємства, яке фігурує в кримінальному провадженні щодо розтрати майна в особливо великих розмірах.

На Кіровоградщині податківці домоглися арешту майна на 150 млн грн сільгоспкомпанії-фігуранта кримінального провадження

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

В рамках розслідування кримінального провадження, внесеного Генеральною прокуратурою України в ЄРДР за ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 191 КК України співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС встановили, що посадові особи одного з сільськогосподарських підприємств Кіровоградської області, діючи за попередньою змовою, впродовж 2018-2019 років прийняли на зберігання зернові культури для подальшого повернення власнику. Однак згадане майно було продано і вивезено за межі складів зберігання без відома власників товару і без відображення цих операцій у податковій звітності.

Крім того, фігуранти, використовуючи реквізити підконтрольних підприємств, спеціально створених для прикриття незаконної діяльності, впродовж 2017-2019 років сприяли ухиленню від сплати податків підприємствам реального сектора економіки при здійсненні внутрішніх операцій і при здійсненні експортних операцій сільгосппродукції за межі України.

Для забезпечення можливості подальшого відшкодування завданих державі збитків за поданням слідчих судом накладено арешт на майновий комплекс підприємства - фігуранта загальною площею 6 361 кв. м з його складовими об'єктами нерухомості і на земельну ділянку, розташовані в Кіровоградській області, загальною орієнтовною вартістю 150 млн гривень.

Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики