Цензор.НЕТ

30.05.19 16:01

Новий український правопис набуде чинності з 3 червня, - Міносвіти

Фінальний текст нової редакції "Українського правопису" буде опубліковано на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук 3 червня.

Новий український правопис набуде чинності з 3 червня, - Міносвіти

З цього моменту рекомендується застосовувати норми і правила нової редакції правопису в усіх сферах суспільного життя, повідомляє прес-служба МОН, передає Цензор.НЕТ.

"3 червня 2019 року фінальний текст нової редакції "Українського правопису" буде опубліковано на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук. З цього моменту рекомендовано застосовувати норми та правила нової редакції Правопису в усіх сферах суспільного життя, зокрема, в офіційно-діловому стилі мовлення", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві зазначили, що зараз розробляється план імплементації нової редакції "Українського правопису". Цим документом, зокрема, буде передбачено терміни та етапи впровадження змін в освітній процес.

У МОН нагадали, що 22 травня 2019 року Кабінет міністрів України ухвалив постанову № 437 "Питання українського правопису", яким схвалено нову редакцію "Українського правопису".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики