Цензор.НЕТ

30.05.19 16:18

Зеленський створив делегацію України для участі в трибуналі ООН щодо спору з РФ, очолить її Зеркаль

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення делегації України для участі в слуханнях Міжнародного трибуналу ООН з морського права щодо спору між Україною та Росією про права прибережної держави в Чорному і Азовському морях і в Керченській протоці.

Зеленський створив делегацію України для участі в трибуналі ООН щодо спору з РФ, очолить її Зеркаль

Відповідний указ президента Зеленського оприлюднено на сайті глави держави, передає Цензор.НЕТ.

Згідно з документом, слухання відубудуться 10 - 14 червня в місті Гаага в Нідерландах.

Українську делегацію очолила заступниця міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

Також до складу делегації увійдуть посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов (заступник глави делегації), гендиректор компанії "Чорноморнафтогаз" Світлана Нєжнова, перший заступник гендиректора Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" Андрій Кондратов (обидва - за згодою), а також представники Міністерства інфраструктури України та Державної прикордонної служби.

Президент доручив голові делегації здійснювати із залученням представників державних органів підготовку та подання певних арбітражним трибуналом ООН процесуальних документів, позиційних, доказових і інших матеріалів.

Кабінету міністрів України доручено забезпечити фінансування витрат, пов'язаних з участю делегації України в слуханнях арбітражного трибуналу.

Нагадаємо, 14 вересня 2016 року МЗС України виступило із заявою, в якій зазначило, що з початку незаконної агресії Російської Федерації в Криму, права України в цих зонах були порушені і узурповані державою-агресором.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики