Цензор.НЕТ

30.05.19 23:50

Затримання правозахисниці Зудієвої в окупованому Криму - найтривожніший сигнал, - Джапарова

Перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова назвала затримання в окупованому Криму правозахисниці Лутфіє Зудієвої "найтривожнішим сигналом".

Затримання правозахисниці Зудієвої в окупованому Криму - найтривожніший сигнал, - Джапарова

Про це Джапарова написала на своїй сторінці в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Затримання Лутфіє - найтривожніший сигнал. Це перший випадок стосовно жінки - правозахисниці. Мені страшно уявити, якими будуть подальші дії каральної "системи". Зараз важливо донести це до максимально широкої аудиторії", - зазначила заступник міністра.

"До сьогодні окупанти не затримували жінок (переслідували жінок, заводили справи і навіть засуджували, але такого показового затримання відразу двох правозахисниць не було). Сьогодні перестали гратися в путінське джентльменство. Затримали Лутфіє Зудієву. Правозахисницю. Можливо, її знають не всі. Але саме завдяки Лутфіє ми тут на материку в будь-який час можемо дізнатися, кого затримали, кого відвезли, де утримують. Лутфіє на зв'язку 24 години на добу вже 5 років. Лутфіє забезпечила зв'язок між адвокатами 24-х моряків і журналістами під час "судів" у Сімферополі в перші дні після захоплення українських військових. Лутфіє - очі і серце вільного Криму на окупованому півострові. Я сподіваюся, колеги, сьогодні, першою новиною на всіх каналах в Україні буде затримання Лутфіє, якій загрожує арешт", - написав журналіст Пашаєв.

Як повідомлялося, сьогодні в окупованому Криму в Джанкої була затримана активістка Лутфіє Зудієва, а пізніше в Бахчисараї - координаторка громадської організації "Кримське дитинство" Муміне Салієва, дружина політичного в'язня Кремля.

До жінок не допускали адвокатів. Звільнити затриманих закликало представництво України в ООН.

Затримання правозахисниці Зудієвої в окупованому Криму - найтривожніший сигнал, - Джапарова 01
Затримання правозахисниці Зудієвої в окупованому Криму - найтривожніший сигнал, - Джапарова 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики