Цензор.НЕТ

30.05.19 17:57

Міськрада Дніпра приготувала звернення до Зеленського з проханням виділити гроші на реконструкцію міського аеропорту

Депутатський корпус міської ради Дніпра підготував звернення до Президента України Володимира Зеленського з проханням про виділення фінансування з Держбюджету для початку реконструкції злітно-посадкової смуги міського міжнародного аеропорту.

Відповідне звернення представників громади міста Дніпра було зареєстровано сьогодні, 30 травня.

Міськрада Дніпра приготувала звернення до Зеленського з проханням виділити гроші на реконструкцію міського аеропорту 01
Міськрада Дніпра приготувала звернення до Зеленського з проханням виділити гроші на реконструкцію міського аеропорту 02

"Кошти з Державного бюджету України на проектування та будівництво аеропорту в місті Дніпро не виділено, що зводить нанівець розвиток авіаційного сполучення Дніпропетровської області... Просимо Вас посприяти здійсненню фінансування з державного бюджету реконструкції і модернізації діючої і будівництва нової злітно-посадкової смуги аеропорту в місті Дніпро в розмірі 2,7 мільярда гривень", - сказано у зверненні, голосування на підтримку якого депутати міськради Дніпра запланували на найближчу сесію 19 червня.

У тексті документа депутати міськради нагадують новому президенту Зеленському, що раніше жителі міста зібрали необхідну кількість голосів на підтримку петиції на ім'я Президента України і міськради про будівництво нового аеропорту на базі існуючого.

"За час обговорення проекту за президентства Порошенка вже давно можна було привести в порядок діючий аеропорт. Було б бажання працювати і приймати рішення. Ось у кого є можливість виправдати довіру виборців Дніпра та області - так це у Володимира Зеленського і його партії. Оскільки, де і як будувати аеропорт цілком очевидно. Треба тільки почати", - іронізують представники ЗМІ Дніпра, і нагадують, що безславний провал колишнього президента Порошенка в Дніпропетровській області на президентських виборах - наслідок порожніх обіцянок.

Новий президент Володимир Зеленський може зробити висновки з уроку, який дали жителі Дніпра Порошенкові мізерною підтримкою у двох турах голосування. Реальні дії із запуску фінансування та реконструкції злітно-посадкової смуги в аеропорту Дніпра, що належить державі, допоможуть новому гаранту зміцнити позиції в регіоні і не розчарувати своїх виборців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики