Цензор.НЕТ

31.05.19 12:42

Ляшко стверджує, що опублікована на сайті президента стенограма зустрічі Зеленського з лідерами фракцій зазнала цензури

За словами лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка, зі стенограми зникло його порівняння Зеленського з Піночетом і низка висловлювань інших учасників зустрічі. Ляшко вимагає опублікувати відеозапис переговорів.

Ляшко стверджує, що опублікована на сайті президента стенограма зустрічі Зеленського з лідерами фракцій зазнала цензури

Про це політик заявив на пленарному засіданні Верховної Ради в п'ятницю, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Я стверджую, що цю стенограму оприлюднено в цензурованому вигляді", - сказав Ляшко.

За словами лідера фракції, до стенограми не потрапили його слова про те, що в разі, якщо президент не виконуватиме Конституцію і закони України, то його, як Піночета, "доганятимуть усе життя".

Ляшко зазначив, що нагадав президенту історію Піночета, але, за його словами, в стенограмі немає цього уривка. "У цій стенограмі, яку вчора оприлюднено, цього уривка моєї розмови з президентом Зеленським немає... Я вимагаю від Зеленського оприлюднити відео зустрічі ... й оприлюднити повну стенограму, без цензури", - сказав він.

Лідер фракції додав, що пам'ятає, про що говорили інші учасники зустрічі, зокрема голова парламенту, але деякі його висловлювання вирізано.

"Для чого президенту Зеленському цензура? Нехай українці роблять висновки", - сказав він.

Напередодні на сайті президента було оприлюднено стенограму зустрічі Зеленського з керівниками парламентських фракцій, що відбулася 21 травня, напередодні розпуску Верховної Ради.

Повний текст консультацій доступний ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики