Цензор.НЕТ

03.06.19 08:55

"Проєкт, Атени, кате́дра": від сьогодні починає діяти новий український правопис

Сьогодні, 3 червня, буде опубліковано фінальний текст нової редакції "Українського правопису" на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук

"Проєкт, Атени, кате́дра": від сьогодні починає діяти новий український правопис

Відтепер рекомендується застосовувати норми і правила нової редакції правопису в усіх сферах суспільного життя, передає Цензор.НЕТ.

"3 червня 2019 року фінальний текст нової редакції "Українського правопису" буде опубліковано на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук. З цього моменту рекомендовано застосовувати норми та правила нової редакції Правопису в усіх сферах суспільного життя, зокрема в офіційно-діловому стилі мовлення", - повідомляли в Міносвіти.

За даними Міносвіти, зараз розробляється план імплементації нової редакції "Українського правопису". Цим документом, зокрема, буде передбачено терміни та етапи впровадження змін в освітній процес.

Нагадаємо, що 22 травня 2019 року Кабінет міністрів України ухвалив постанову № 437 "Питання українського правопису", яким схвалено нову редакцію "Українського правопису".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики