Цензор.НЕТ

03.06.19 18:52

З одеської колонії, де відбувся бунт, етапували майже 60 засуджених

З Південної виправної колонії №51 в Одесі, де в наприкінці травня відбувся бунт засуджених, етаповано в інші відповідні установи Одеської області 58 ув'язнених.

З одеської колонії, де відбувся бунт, етапували майже 60 засуджених

Про це повідомило Південне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

02.06.2019 року 58 засуджених ДУ "Південна виправна колонія 51" етаповано до інших установ Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністертва юстиціі аналогічного рівня безпеки для подальшого відбування покарань", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що переведення засуджених здійснювалось з дотриманням вимог чинного законодавства на підставі рішення міжрегіональної комісії, прийнятого за результатами розгляду звернень, які надійшли від засуджених.

Нагадаємо, в Південній виправній колонії №51 (Одеса) під час заворушень у понеділок постраждали, за попередніми даними, четверо співробітників колонії, їм була надана медична допомога, загиблих немає, за інформацією відділу комунікації поліції Одеської області.

Детальніше про бунт у ПВК №51 читайте в статті "Хто стоїть за бунтом в одеській колонії?" на Цензор.НЕТ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики