Цензор.НЕТ

04.06.19 12:17

"Голодні бунти" в РФ: майже 30% росіян готові вийти на вулиці проти падіння рівня життя, - опитування

Кожен четвертий росіянин вважає цілком можливими масові виступи населення, а також проведення мітингів або страйків.

"Голодні бунти" в РФ: майже 30% росіян готові вийти на вулиці проти падіння рівня життя, - опитування

Як інформує Цензор.НЕТ, це випливає з опитування "Левада-центру".

Згідно з даними опитування, 26% респондентів вважають можливим масовий виступ населення в їхньому місті чи сільському районі проти падіння рівня життя, на захист своїх прав, при цьому 27% учасників опитування готові особисто взяти участь у цих акціях. 69% опитаних вважають подібні акції малоймовірними, стільки ж росіян не мають наміру брати в них участь.

Голодні бунти в РФ: майже 30% росіян готові вийти на вулиці проти падіння рівня життя, - опитування 01

Можливість проведення акцій з політичними вимогами допустили 24% росіян, готовність взяти в них участь висловили 22%. Однак, як і в першому випадку, більшість росіян - 71% - вважають політичні мітинги або страйки малоймовірними, і три чверті - 74% - не мають наміру брати в них участь.

Голодні бунти в РФ: майже 30% росіян готові вийти на вулиці проти падіння рівня життя, - опитування 02

Опитування було проведено 24-29 травня 2019 р. репрезентативною вибіркою міського і сільського населення серед 1616 осіб у віці від 18 років і старше в 137 населених пунктах, 50 суб'єктах РФ. Дослідження проводилося на дому у респондентів методом особистого інтерв'ю. Розподіл відповідей наводиться у відсотках від загальної кількості опитаних разом з даними попередніх опитувань.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики