Цензор.НЕТ

06.06.19 23:37

На Закарпатті начальника Управління Держрибагентства затримали на хабарі 1 тис. дол., - Нацполіція. ФОТО

Начальника Управління Державного агентства рибного господарства в Закарпатській області затримано під час одержання хабара.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

На Закарпатті начальника Управління Держрибагентства затримали на хабарі 1 тис. дол., - Нацполіція 01

Підприємець звернувся до обласного управління Державного агентства рибного господарства для отримання дозвільних документів з будівництва форелевої ферми. За позитивне і безперешкодне вирішення цього питання йому повідомили про необхідність сплати 1000 доларів "винагороди". Таку вимогу висунув керівник Управління Держагентства рибного господарства.

Сьогодні, 6 червня, правоохоронці затримали чиновника під час отримання ним останнього "траншу" - 900 доларів.

На Закарпатті начальника Управління Держрибагентства затримали на хабарі 1 тис. дол., - Нацполіція 02

Напередодні було задокументовано отримання першої частини хабара - 100 доларів, які були знайдені під час проведення обшуку за місцем проживання фігуранта. Також додатково вилучено 2700 доларів, 20 тис. гривень і 300 євро.

Крім того, під час проведення процесуальних заходів було задокументовано вимагання посадовою особою додатково 500 доларів, які, за словами чиновника, він мав передати вищому керівництву.

Зараз хабарника затримали в порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомленні затриманому про підозру.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики